Sędziowie i referendarze

I Wydział Cywilny

  1. SSO Katarzyna Gawecka - Przewodnicząca Wydziału
  2. SSO Anna Goździewicz
  3. SSO Sławomira Hańczewska
  4. SSO Michał Inglot
  5. SSO Urszula Jabłońska - Maciaszczyk
  6. SSO Katarzyna Jelewska - Sterczała
  7. SSO Izabela Korpik - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  8. SSO Renata Pelz
  9. SSO Agnieszka Wieczorek

II Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. SSO Anna Czarnecka
  2. SSO Rafał Kubiak - Prezes Sądu Rejonowego - Poznań Stare Miasto w Poznaniu
  3. SSO Anna Kulczewska - Garcia
  4. SSO Ryszard Małecki
  5. SSO Ryszard Marchwicki - Przewodniczący Wydziału, delegowany do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu od 1.10.2016 do 31.03.2017r.
  6. SSO Marcin Miczke - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu
  7. SSO Małgorzata Radomska - Stemplewska
  8. SSO Danuta Silska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  9. SSO Małgorzata Wiśniewska
  10. SSO Beata Woźniak
  11. SSO Tomasz Żak

III Wydział Karny

  1. SSO Dorota Biernikowicz
  2. SSO Tomasz Borowczak - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. SSO Izabela Dehmel
  4. SSO Magdalena Grzybek
  5. SSO Karolina Siwierska
  6. SSO Mariola Skierś
  7. SSO Paweł Spaleniak - Przewodniczący Wydziału
  8. SSO Katarzyna Wolff
  9. SSO Michał Ziemniewski

IV Wydział Karny Odwoławczy

  1. SSO Hanna Bartkowiak
  2. SSO Piotr Gerke
  3. SSO Sławomir Jęksa
  4. SSO Mieczysław Małecki - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu
  5. SSO Leszek Matuszewski
  6. SSO Dariusz Śliwiński
  7. SSO Ewa Taberska - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  8. SSO Małgorzata Winkler - Galicka
  9. SSO Bożena Ziółkowska
  10. SSO Małgorzata Ziołecka - Przewodnicząca Wydziału

V Wydział Penitencjarny

  1. SSO Waldemar Bąk
  2. SSO Ireneusz Drzazga
  3. SSO Piotr Hejduk - Przewodniczący Wydziału
  4. SSO Maria Jesiołowska
  5. SSO Małgorzta Kuczyńska
  6. SSO Marzena Łukaszewska - Niewrzęda
  7. SSO Janusz Śniatecki - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  8. SSO Wojciech Sych

VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. SSO Hanna Binczycka - Przewodnicząca Wydziału
  2. SSO Ewa Bratkowska - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  3. SSO Sylwia Dembska
  4. SSO Anna Grabska - Budych
  5. SSO Przemysław Horak
  6. SSO Małgorzata Kuźniacka - Praszczyk
  7. SSO Mirosław Major
  8. SSO Beata Sójka
  9. SSO Krzysztof Zaliwski

VIII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. SSO Natalia Barecka
  2. SSO Szymon Blok - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. SSO Zbigniew Bromberek
  4. SSO Aleksandra Hibner
  5. SSO Beata Kotyk
  6. SSO Maciej Nawrocki
  7. SSO Renata Pohl - delegowana do orzekania w Sądzie Apleacyjnym w Poznaniu od 1.11.2016 do 30.04.2017 r.
  8. SSO Ewa Roszak
  9. SSO Łukasz Ruszkiewicz - Przewodniczący Wydziału

IX Wydział Gospodarczy

  1. SSO Iwona Dziamska
  2. SSO Małgorzata Goldbeck - Malesińska - Przewodnicząca Wydziału
  3. SSO Ewa Jesionowska - Formalik - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  4. SSO Tomasz Kosmalewicz
  5. SSO Katarzyna Krzymkowska
  6. SSO Jarosław Marczewski
  7. SSO Agnieszka Staszak
  8. SSO Renata Wardzińska - Kołb
  9. SSO Maria Werle

X Wydział Gospodarczy Odwoławczy

  1. SSO Ewa Kaźmierczak - Przewodnicząca Wydziału
  2. SSO Piotr Majchrzak - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Poznaniu, Okręgowy Kierownik Szkolenia dla okręgu Sądu Okręgowego w Poznaniu
  3. SSO Piotr Marciniak - Koordynator ds. mediacji
  4. SSO Wanda Migdał
  5. SSO Renata Norkiewicz - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  6. SSO Jolanta Waltrowska
  7. SSO Grażyna Weleda

XI Wydział Wizytacyjny

  1. SSO Andrzej Adamczuk - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  2. SSO Maciej Agaciński - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  3. SSO Małgorzata Aleksandrowicz - delegowana do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu od 1.01.2017 do 30.06.2017 r.
  4. SSO Maria Antecka - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  5. SSO Ewa Blumczyńska - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  6. SSO Aleksander Brzozowski - orzeka w IV Wydziale Karnym Odwoławczym oraz Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego
  7. SSO Tomasz Chojnacki - orzeka w X Wydziale Gospodarczym Odwoławczym
  8. SSO Ewa Fras - Przychodni - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  9. SSO Wojciech Hyżak - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  10. SSO Zygmunt Lewandowski - sędzia w stanie spoczynku
  11. SSO Karolina Obrębska - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  12. SSO Marcin Radwan - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  13. SSO Maciej Rozpędowski - orzeka w XV Wydziale Cywilnym Odwoławczym
  14. SSO Sławomir Siwierski - orzeka w XVII Wydziale Karnym Odwoławczym
  15. SSO Mariusz Sygrela - orzeka w IV Wydziale Karnym Odwoławczym
  16. SSO Alina Symanowska - orzeka w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym

XII Wydział Cywilny

  1. SSO Hanna Flisikowska
  2. SSO Ewa Hoffa
  3. SSO Janusz Jezierski
  4. SSO Zofia Lehmann
  5. SSO Anna Łosik
  6. SSO Małgorzata Małecka
  7. SSO Jacek Musielak
  8. SSO Ewa Pijańska
  9. SSO Maria Prusinowska
  10. SSO Hanna Ratajczak - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  11. SSO Maria Taront - Przewodnicząca Wydziału

XIII Wydział Cywilny zamiejscowy z siedzibą w Lesznie

  1. SSO Michał Kuczkowski
  2. SSO Małgorzata Ławecka - Skóra
  3. SSO Małgorzata Sadowska
  4. SSO Zdzisław Witkowski - Przewodniczący Wydziału

XIV Wydział Cywilny zamiejscowy z siedzibą w Pile

  1. SSO Jolanta Czajka - Bałon
  2. SSO Marcin Garcia Fernandez - Przewodniczący Wydziału
  3. SSO Jacek Grudziński
  4. SSO Przemysław Okowicki
  5. SSO Jan Sterczała

XV Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. SSO Joanna Andrzejak - Kruk
  2. SSO Maciej Agaciński
  3. SSO Jolanta Borkowicz - Grygier
  4. SSO Krzysztof Godlewski
  5. SSO Jarosław Grobelny - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  6. SSO Arleta Lewandowska - Przewodnicząca Wydziału
  7. SSO Brygida Łagodzińska
  8. SSO Anna Paszyńska - Michałowska
  9. SSO Paweł Soliński
  10. SSO Agata Szlingiert
  11. SSO Michał Wysocki

XVI Wydział Karny

  1. SSO Danuta Kasprzyk
  2. SSO Agnieszka Kędzierska
  3. SSO Piotr Kurczewski
  4. SSO Antoni Łuczak
  5. SSO Piotr Michalski - Przewodniczący Wydziału
  6. SSO Katarzyna Obst
  7. SSO Joanna Rucińska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału

XVII Wydział Karny Odwoławczy

  1. SSO Agata Adamczewska - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego dla okręgu Sądu Okręgowego w Poznaniu
  2. SSO Justyna Andrzejczak
  3. SSO Jerzy Andrzejewski - Zastępca Przewodniczącego
  4. SSO Anna Judejko
  5. SSO Dariusz Kawula
  6. SSO Jarosław Komorowski - Przewodniczący Wydziału
  7. SSO Dorota Maciejewska - Papież
  8. SSO Jarosław Ochocki - Prezes Sądu Rejonowego w Gnieźnie
  9. SSO Sławomir Olejnik
  10. SSO Alina Siatecka
  11. SSO Małgorzta Susmaga

XVIII Wydział Cywilny

  1. SSO Joanna Ciesielska - Borowiec - Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego
  2. SSO Iwona Godlewska
  3. SSO Magdalena Horbacz - Przewodnicząca Wydziału
  4. SSO Magda Inerowicz - Zastępca Przewodniczącej Wydziału
  5. SSO Tomasz Józkowiak
  6. SSO Magdalena Ławrynowicz
  7. SSO Ryszard Nowak
  8. SSO Katarzyna Szmytke
  9. SSO Agnieszka Śliwa

Referendarze

  1. Anna Dysarz - Referendarz sądowy w VII i VIII Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  2. Agnieszka Jasińska - Referendarz sądowy w I i XVIII Wydziale Cywilnym
  3. Szymon Wojciechowski - Starszy referendarz sądowy w IX Wydziale Gospodarczym i XII Wydziale Cywilnym

Rejestr zmian dla: Sędziowie i referendarze

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Agnieszka Weichert-Urban
Dokument z dnia:
2017-01-25
Publikacja w dniu:
2017-01-25
Opis zmiany:
Powołanie na Sędziów Sądu Okręgowego
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Agnieszka Weichert-Urban
Dokument z dnia:
2017-01-13
Publikacja w dniu:
2017-01-13
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Poznaniu
Wytworzył:
Agnieszka Wejchert
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2016-11-23
Publikacja w dniu:
2016-12-05
Opis zmiany:
b/d