Pełnomocnicy ds. kontaktów z Sądami zagranicznymi

Pełnomocnicy do spraw kontaktów z Sądami zagranicznymi w okręgu Sądu Okręgowego w Poznaniu
L.p Sąd Stanowisko Imię i nazwisko Język Numer telefonu E-mail
1. Sąd Okręgowy
w Poznaniu
Sędzia Hanna Flisikowska niemiecki 61-62-83-760
61-62-83-741
h.flisikowska@poznan.so.gov.pl
2. Sąd Rejonowy
w Chodzieży
Sędzia Łukasz Przekop angielski 67 35-67-723 l.przekop@chodziez.sr.gov.pl
 3. Sąd Rejonowy
w Gnieźnie
St.ref.sąd. Grzegorz Skupiński niemiecki 61 42-39-355 g.skupinski@gniezno.sr.gov.pl
 4. Sąd Rejonowy
w Gostyniu
Sędzia Marcin Nowak angielski

65 62-14-424

mnowak@gostyn.sr.gov.pl
 5. Sąd Rejonowy
w Grodzisku Wlkp.
Asystent sędziego Barbara Borowiak niemiecki 61 62-84-814 b.borowiak@grodziskwlkp.sr.gov.pl
 6. Sąd Rejonowy
w Kościanie
Sędzia Sandra Kraszewska

niemiecki angielski

65 52-14-528 sandra.kraszewska@koscian.sr.gov.pl
 7. Sąd Rejonowy
w Lesznie
Ref. sąd. Agnieszka Miczkowska niemiecki
angielski
65 52-59-400 wew. 244 amiczkowska@leszno.sr.gov.pl
 8. Sąd Rejonowy
w Nowym Tomyślu
St. sekr. sąd. Karolina Grześkowiak niemiecki 61 62-84-970 k.grzeskowiak@nowytomysl.sr.gov.pl
 9. Sąd Rejonowy
w Obornikach

Sędzia

Sędzia

Magdalena Lewandowska

Łukasz Lubbe

angielski

angielski

61 62-84-897

61 62-84-896

m.lewandowska@oborniki.sr.gov.pl

l.lubbe@oborniki.sr.gov.pl

 10. Sąd Rejonowy
w Pile
Sędzia Dariusz Małecki  angielski  67 35-22-812 dariusz.malecki@pila.sr.gov.pl
 11.

Sąd Rejonowy Poznań -
Grunwald i Jeżyce
w Poznaniu

Sędzia


Sędzia

 

Sędzia

Marta Welbel


Anna Michałowska

Ewa Markowicz

niemiecki angielski

niemiecki angielski

niemiecki angielski

61 65-85-081


61 64-85-130

 

61 65-85-092

m.welbel@poznan-grunwald.sr.gov.pl


a.michalowska@poznan-grunwald.sr.gov.pl

e.markowicz@poznan-grunwald.sr.gov.pl

 12. Sąd Rejonowy Poznań -
Nowe Misto i Wilda w Poznaniu

Ref.sąd.


Ref.sąd.

Elżbieta Szczygielska

Agnieszka Kortylewska


niemiecki


angielski

602 766 376


600 889 925
e.szczygielska@poznan-nowemiasto.sr.gov.pl

a.kortylewska@poznan-nowemiasto.sr.gov.pl
 13. Sąd Rejonowy Poznań -
Stare Miasto w Poznaniu

Sekr. sąd.


Sędzia

Katarzyna Gaworek


Wojciech Rowiński
angielski
niemiecki
hiszpański

angielski
niemiecki
francuski
61 46-82-841


61 46-82-771
k.gaworek@poznan-staremiasto.sr.gov.pl


wojciechrowinski@yahoo.com
 14. Sąd Rejonowy
w Rawiczu
Sędzia Przemysław Janowski angielski 65 52-14-481 pjanowski@rawicz.sr.gov.pl
 15. Sąd Rejonowy
w Szamotułach
Sędzia  Andrzej Klimowicz angielski 61 29-21-913 wew. 337 a.klimowicz@szamotuly.sr.gov.pl
 16. Sąd Rejonowy
w Śremie
Brak  -  -  -  -
 17. Sąd Rejonowy
w Środzie Wlkp.
Sędzia Szymon Szmyt angielski 61 62-84-931 szymon.s@srodawlkp.sr.gov.pl
 18. Sąd Rejonowy
w Trzciance

Sekr. sąd.

Sekr. sąd.

 Marta Pasturek

Aneta Bakinowska
niemiecki

niemiecki
604 733 583

660 173 623
m.pasturek@trzcianka.sr.gov.pl

a.bakinowska@trzcianka.sr.gov.pl
 19. Sąd Rejonowy
w Wągrowcu
Sekr. sąd.  Michał Wzięch angielski 67 26-81-809 m.wziech@wagrowiec.sr.gov.pl
 20. Sąd Rejonowy
w Wolsztynie
Asystent sędziego Klaudia Józefiak angielski 68 42-02-311 k.jozefiak@wolsztyn.sr.gov.pl
 21.

Sąd Rejonowy
we Wrześni

Asystent sędziego Agnieszka Kasprzyk angielski 61 43-69-048 agnieszka.kasprzyk@wrzesnia.sr.gov.pl
 22. Sąd Rejonowy
w Złotowie
 Sędzia Edmund Cybulski niemiecki
angielski
67 26-42-831 cybulski@zlotow.sr.gov.pl

* SO - Sąd Okręgowy w Poznaniu

* SR - Sąd Rejonowy

* St. ref. sąd. - Starszy referendarz sądowy

* Ref. sąd. - Referendarz sądowy

* St. sekr. sąd. - Starszy sekretarz sądowy

* Sekr. sąd. - Sekretarz sądowy

* St. prot. sąd. - Starszy protokolant sądowy